O nas

O nas

Miło nam, iż Państwo odwiedziliście stronę naszego lokalu, już samo to nas zobowiązuje do wyjątkowego ugoszczenia Was i Waszych gości na naszych przyjęciach. W Willi Florentina organizujemy zarówno  Wesela, jak i Komunie, Chrzty, Urodziny, Rocznice uświetniające Państwa wyjątkowe wydarzenia rodzinne z naszym skromnym udziałem.

Organizujemy również Andrzejki, Sylwestry, Ostatki oraz tradycyjne już Dni Kobiet w, której to imprezie biorą udział same Panie. Do dyspozycji naszych gości mamy 40 miejsc  noclegowych, wiatę grillowa , trzy tarasy, duży ogród oraz miejsce zabaw dla dzieci.

Znajdujemy się w odległości  36km od Olsztyna, 20km od Ostródy, 10 od Morąga, w miejscowości Florczaki, gdzie życie płynie spokojnym rytmem, otoczona jest lasami i jeziorami z pięknymi czystymi plażami. Granicą naszego ogrodu jest mały strumyk, który tworzy  wraz z otaczającymi drzewami idealne miejsce na chwile wytchnienia od upału, dając nam okazje do spokojnego relaksu.

Posiadamy klimatyzowaną sale bankietowa na 120 osób, oraz mniejsza na 30 osób. Nasza Kuchnia jest smaczna i zdrowa, chwalona prze uczestników naszych licznych imprez, oraz gości korzystających w sezonie z restauracji.

Nasze wyjątkowe imprezy organizujemy już od pięciu lat doskonaląc się w tym co robimy.